لیست قیمت تورهای استانبول ترکیه ارزان

لیست قیمت تورهای استانبول ترکیه ارزان : تور استانبول از تورهای پرطرفدار هم در بین گردشگران و همچنین در بین تجار و بازرگانان می باشد. همراهان تور استانبول علاوه بر لذت سفر به یک شهر اروپایی، بدون دردسر اخذ ویزا سفر می کنند. تور استانبول زمانی معروفتر شد که در سال 2010 استانبول بعنوان پایتخت فرهنگی اروپا شناخته شد. امروزه جذب طرفداران زیاد به این شهر، آن را به سومین شهر توریستی جهان تبدیل کرده است بطوری که هر ساله میلیون ها نفر از توریست ها جهت تفریح و لذت بردن از مناطق دیدنی استانبول و یا خرید در این شهر، به آن سفر می کنند. به خصوص بسیاری از هموطنان مان که در دو دهه اخیر بارها جهت خرید به این شهر سفر کرده اند. اگرچه تور لحظه آخری استانبول محبوب همگان است اما سفر با استانبول باید با برنامه ریزی باشد. شما می توانید جهت رزرو تور استانبول از طریق لیست قیمت تورهای استانبول ترکیه ارزان اقدام کنید تا هم بتوانید تور ارزان استانبول را استفاده کنید، هم سفری با برنامه ریزی و حساب شده داشته باشید. خوشبختانه تور استانبول یکی از معدود تورهایی است که طرفداران آن می توانند هر زمان که بخواهند با آن همراه شوند چرا که در تمام روزها پرواز از تهران به این شهر وجود دارد و کافی است که لیست قیمت تورهای استانبول ترکیه ارزان را بررسی کنید.

لیست قیمت تورهای استانبول ترکیه ارزان
لیست قیمت تورهای استانبول ترکیه ارزان

تور استانبول

در لیست قیمت تورهای استانبول ترکیه ارزان ، تور استانبول قیمت های متفاوتی دارد و نرخ آن گستره نسبتاً وسیعی را پوشش می دهد به این معنی که شما می توانید تور استانبول را با قیمت خیلی ارزان، متوسط و حتی خیلی گران بسته به سلیقه و شرایط اقتصادی خود خریداری نمایید، وجود تفاوت در لیست قیمت تورهای استانبول ترکیه ارزان دلایل مختلفی دارد که برخی از آن ها عبارتند از زمان سفر، درجه هتل های استانبول و خدمات آن ها، خدمات تور، خدمات آژانس مسافرتی و یا سایتی که از آن تور خریداری می شود، در این بخش قصد داریم به بررسی این دلایل و انواع تور های استانبول بپردازیم.

تور استانبول ارزان

تور ارزان استانبول طرفداران بسیاری دارد و متقاضیان سفر به استانبول مایل اند که تور این شهر را با قیمت کمتری در لیست قیمت تورهای استانبول ترکیه ارزان خریداری نمایند، برای خرید تور ارزان استانبول راه های بسیاری وجود دارد که گردشگران می توانند با استفاده از آن ها به سادگی تور ارزان استانبول را خریداری کرده و از داشتن سفری مقرون به صرفه لذت ببرند، برخی از راه های خرید تور ارزان استانبول عبارتند از استفاده از آفر هایی که توسط آژانس های مسافرتی در لیست قیمت تورهای استانبول ترکیه ارزان ارائه میشود، خرید تور های لحظه آخری استانبول، خرید تور استانبول از تهران و غیره که در ادامه این بخش به توضیح و بررسی روش های مذکور می پردازیم بنابراین چنانچه علاقمند به خرید تور استانبول ترکیه ارزان هستید با ما همراه باشید.

لیست قیمت تورهای استانبول ترکیه ارزان
لیست قیمت تورهای استانبول ترکیه ارزان

ارزان ترین زمان سفر به ترکیه

این مسئله کاملا مشخص است که ماه های سرد سال (ماه های آذر تا پایان بهمن ماه) ارزان ترین زمان سفر به ترکیه هستند. در این زمان با کاهش قیمت بلیط هواپیما و کاهش قیمت هتل و هزینه های دیگر رو به رو خواهید بود و تجربه سفری به صرفه را خواهید داشت. در این زمان به دلیل سرمای هوا و بارندگی فراوان باید حتما لباس گرم همراه خود داشته باشید.

اما اگر به دنبال زمانی برای سفر هستید که هم قیمت ها مناسب باشند و هم آب و هوای مناسبی پیش روی شما باشد، ماه های اردیبهشت، مهر و شهریور بهترین زمان برای سفر شما هستند. ماه مهر بارندگی ها شروع شده اند، اما خبری از سرمای زیاد نیست. ماه اردیبهشت نیز در مجموع با کاهش میزان سفر رو به رو هستیم و این زمان می تواند زمان خوبی برای سفر به ترکیه باشد.

آفر تور استانبول

استفاده از آفر تور استانبول یکی از بهترین راه های خرید تور ارزان این شهر در لیست قیمت تورهای استانبول ترکیه ارزان می باشد، آژانس های مسافرتی فعال در زمینه برگزاری تور های استانبول در برخی از مواقع سال تخفیف های بسیاری را بر روی تور های خود اعمال می کنند که گردشگران با استفاده از آن ها می توانند تور های ارزانتری را خریداری نمایند، به منظور بهره مندی از آفر تور استانبول آژانس های مختلف می توانید در زمان های مشخصی نسبت به خرید آن ها اقدام نمایید به طور مثال در ایام کم گردشگر یا اصطلاحاً لو سیزن ها شاهد آفر آژانس ها هستیم، همچنین لازم به ذکر است که در ایام غیر تعطیل و غیر خاص نیز تور آفر استانبول در دسترس می باشد.

لیست قیمت تورهای استانبول ترکیه ارزان
لیست قیمت تورهای استانبول ترکیه ارزان

تور استانبول از تهران

خرید تور از مبدأ تهران به صرفه تر از خرید تور از برخی شهر های دیگر می باشد چرا که اغلب تور های استانبول از مبدأ این شهر برگزار می شود و تعداد پرواز هایی که از فرودگاه امام خمینی به مقصد فرودگاه های استانبول انجام می شود، قابل توجه است به همین دلیل نیز پرواز های تهران استانبول از قیمت ارزانتری نسبت به برخی از پرواز های شهرستان ها به استانبول برخوردارند، با توجه به موارد مذکور شما می توانید تور استانبول از تهران را با قیمت کمتری نسبت به سایر شهر ها خریداری نمایید، البته در نظر داشته باشید که در برخی از مواقع تور استابول از دیگر شهر ها نظیر تبریز، مشهد و غیره ارزان تر از تور های استانبول از تهران هستند، بنابراین برای کاهش هزینه های سفر می توانید به هنگام رزرو تور استانبول به شهر مبدأ و لیست قیمت تورهای استانبول ترکیه ارزان توجه کرده و گزینه ای که برایتان صرفه اقتصادی دارد را انتخاب نمایید.

تور استانبول لحظه آخری

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان استانبول، استفاده از فرصت های لحظه آخری می باشد، گردشگران تور استانبول باید بدانند زمان خرید تور نیز در قیمت آن مؤثر است بدین صورت است که در فصل های کم گردشگر و مواقع غیر تعطیل که میزان متقاضیان تور استانبول کاهش می یابد، آژانس ها تور های استانبول را در نزدیکی زمان برگزاری آن ها با قیمتی ارزان تر ارائه می کنند، بنابراین چنانچه مایل به خرید تور لحظه آخری استانبول هستید باید گوش به زنگ باشید، همانطور که پیش تر اشاره کردیم، می توانید در مواقعی که میزان تقاضا کاهش می یابد تور این شهر را حدود سه روز پیش از زمان برگزاری (بسته به آژانس مسافرتی) با قیمت ارزانتر خریداری کرده و در سفر خود به این شهر از مکان های دیدنی استانبول بازدید کنید  البته لازم به ذکر است که تور استانبول لحظه اخری گاهاً در سایر مواقع سال نیز قابل دسترس می باشد.

لیست قیمت تورهای استانبول ترکیه ارزان
لیست قیمت تورهای استانبول ترکیه ارزان

مدیریت هزینه های تفریحات در استانبول

در تور ارزان استانبول قطعا مدیریت هزینه های تفریحات برای تان مهم خواهد بود. برای این که این موضوع را عملی سازید لازم است راجع به هزینه های بازدید از جاذبه های استانبول اطلاعات کافی را به دست آورید. هزینه بازدید از برخی جاذبه ها در استانبول رایگان بوده و برخی نیز هزینه هایی بسیار ارزان را دریافت می کنند. در مقاله تور استانبول ارزان برایتان جاذبه های ارزان و رایگان در تور ارزان استانبول را و راهکارهای مدیریت هزینه ها را معرفی کرده ایم.

قیمت تور ترکیه

تور ترکیه از آن دست سفرهایی است که در آن شما می‌توانید هزینه‌ هایتان را در سطحی قابل قبولی مدیریت کنید. این سرزمین همچنان یکی از ارزان‌ ترین کشورهای دنیا برای سفر کردن است. در استانبول شما می‌توانید با پیاده‌ روی برای رسیدن به بیشتر مکان‌ها صرفه‌ جویی قابل توجهی در هزینه‌ هایتان داشته باشید، چرا که تقریبا تمام جاذبه‌ها در داخل شهر و نزدیک به هم قرار گرفته‌اند. توجه داشته باشید که قیمت‌ها در پایتخت و در شهرهای ساحلی معروف مانند آنتالیا در بالاترین مقدارها قرار دارند و در شهرهای دیگر درصدی کمتر هستند.

سوالات متداول قیمت تور استانبول

چگونه تور استانبول را با ارزانترین قیمت خریداری کنیم؟

راه های بسیاری برای خرید تور استانبول ترکیه ارزان در لیست قیمت تورهای استانبول ترکیه ارزان وجود دارد که برخی از آن ها عبارتند از استفاده از آفر آژانس ها، خرید تور لحظه آخری استانبول، رزرو هتل های ارزان این شهر و غیره، همچنین در ماه های کم گردشگر می توانید تور های استانبول را با قیمت کمتری خریداری کرده و در هزینه های سفر خود صرفه جویی نمایید.

در چه مواقعی از سال قیمت تور استانبول کاهش می یابد؟

قیمت تور استانبول در فصل های مختلف سال متفاوت است و این امر به سبب میزان تقاضای این تور می باشد، در فصول سرد سال که میزان گردشگران این شهر کاهش می یابد، می توان تور های استانبول را با قیمت کمتری خریداری کرد، همچنین در برخی از مواقع غیر تعطیل و غیر خاص نیز شاهد کاهش قیمت تور استانبول هستیم!

آفر تور استانبول چیست و چگونه می توانیم از آن استفاده کنیم؟

در برخی از مواقع سال که تعداد گردشگران تور استانبول کاهش می یابد، آژانس های مسافرتی برای افزایش میزان فروش، تور های خود را با تخفیف به مشتریان خود ارائه می دهند، البته آفر تور مختص بازه زمانی خاصی نمی شود و ممکن است در هر زمان از سال بتوانید تور آفر استانبول را خریداری کرده و در هزینه هایتان صرفه جویی کنید، برای استفاده از آفر تور استانبول کافیست گوش به زنگ باشید و تور استانبول را از آژانس هایی که آفر ارائه می دهند خریداری نمایید.

تور لحظه آخری استابول بخریم یا تور معمولی ؟

حتما شما هم بارها نام تور لحظه آخری (Last Minute) یا لست سکند تور (Last Second) را شنیده اید و برایتان این سوال پیش آمده که تور لحظه آخری استانبول در فصل زمستان چیست؟ همان طور که از نام آن پیداست تور لحظه آخری به توری گفته میشود که در یک حداقل فاصله زمانی تا تاریخ شروع تور معمولا بین 1 تا 2 روز مانده به تاریخ اتمام ثبت نام تور می باشد که به دلیل اینکه سهمیه رزرو شده توسط آژانس ها تکمیل نشده آژانس ها مجبور به فروش تورهای خود با 10 % تا 50 % پایین تر از قیمت واقعی که شامل تور ارزان ترین تور خارجی و تور ارزان داخلی می باشند. تور ارزان لحظه آخری برای تعطیلات سال نو میلادی، عید نوروز ، پاییز و تعطیلات رسمی طولانی بیشتر اتفاق می افتد. تورهای خارجی لحظه آخری بیشتر برای کشورهایی پیش می آید که از گردشگران ایرانی روادید (ویزا) نمی خواهند (برای مثال تور لحظه آخری استانبول ترکیه) یا زمان طلایی سفر به آنجا گذشته است که ارزان ترین تور استانبول لحظه آخری و انواع آفر تور استانبول و تقریبا اکثر تورهای ترکیه مانند تور لحظه آخری آنتالیا بسیار پر طرفدار هستند و گردشگران زیادی برای تور لحظه آخری استانبول داوطلب هستند. مسافران اکثرا از نقاط مختلفی برای سفر با تورهای ارزان قیمت آماده هستند تور لحظه آخری استانبول از تهران و تبریز یا تور لحظه آخری استانبول از شیراز که در این موارد قیمت تور استانبول از نقاط مختلف کشور متفاوت خواهد بود.

لیست قیمت تورهای استانبول ترکیه ارزان
لیست قیمت تورهای استانبول ترکیه ارزان

مزایای تور لحظه آخری استانبول

حسن تورهای لحظه آخری استانبول زمستان 98 و تورهای لحظه آخری استانبول در بهار ۹۹ در این است که ارزان تر است و از نظر فنی هیچ تفاوتی با تورهای استاندارد ندارد. مثلا تور استانبول قیمت های متفاوتی در ایام معمول سال دارد که با توجه به نوع امکانات تور مانند رزرو هتل 5 ستاره و… هزینه های متفاوتی را شامل می شود ولی همین تورهای نسبتا گران قیمت استانبول زمانی که شامل آفر تور استانبول می شوند به عنوان ارزان ترین تور استانبول لحظه آخری با همان امکانات ولی نصف قیمت ارائه میشوند. پس اگر هوشمندانه عمل کنید می توانید بهترین تور ارزان لحظه آخری استانبول را در زمان مناسب خرید یا رزرو کنید.

معایب تور لحظه آخری استانبول

و اما تنها عیب این تورهای لحظه آخری در این است که باید آماده سفر باشید شاید پرواز یک روز یا چند ساعت دیگر باشد و درصورت خریداری به هیچ عنوان مبلغ استرداد نخواهد شد چرا که این تورها چارتر میباشد.

چند توصیه برای مسافرین عزیزی که میخواهند از تورهای لحظه آخری استانبول استفاده کنند :

  • برای خرید این تورها عجله نکنید چرا که یک ندانم کاری باعث میشود که این درصد تخفیف طوری زنده شود که انگار هیچ تخفیفی شامل حال شما نشده است .
  • جستجو کنید تا اطلاعات خوبی به دست آورید. بهتر است با کسانی که از این تورها استفاده میکنند صحبت کنید و راه چاره را بپرسید.
  • در تورهای لحظه آخری هیچ واسطه گری وجود ندارد پس پول را مستقیم واریز نمایید تا یک مسافرت با کیفیت داشته باشید.
  • شماره پرواز بلیط هواپیما به استانبول ، ساعت حرکت ، فرودگاه مقصد و صندلی را چک کنید.
  • آژانس مسافرتی الفبای سفر ارائه دهنده بهترین تورهای لحظه آخری استانبول می باشد که با هدف ارائه بهترین قیمت تور مسافرتی و جلب رضایت مسافران بهترین خاطره را برای آنها به یادگار خواهد گذاشت.

سوغات استانبول

در ادامه چند سوغاتی های استانبول ترکیه را معرفی می کنیم. بعد از گشت و گذار ها حتما نیاز به خرید سوغاتی پیدا خواهید کرد.

معروف ترین سوغات در ترکیه چشم شریر آبی است که همچنین به نام نصر بنچک شناخته می شود. مغازه های سوغاتی چشم های آبی رنگ را در بسیاری از اشکال از جمله  زیورآلات، بوک مارک ها، جواهرات، اقلام سرامیکی , …

راکی ترکی

اگر به راکی ترکی علاقه دارید می توانید برخی از این نوشیدنی های طعم دهنده را با خود به عنوان سوغات خریداری کنید. زیرا در همه جا به راحتی قابل دسترس نیست.

لیست قیمت تورهای استانبول ترکیه ارزان
لیست قیمت تورهای استانبول ترکیه ارزان

کالاهای چرم و جواهرات

طلا و جواهر همیشه یک سوغات محبوب است، زیرا حمل و نقل آن آسان است. هر بار که شما به آن نگاه می کنید یادآور شیرین از سفر به ارمغان دارد. می توانید یک کیف پول چرم محلی، یا انتخاب دیگری از کالاهای چرمی را داشته باشید. چرم همیشه یک انتخاب مردمی در ترکیه است زیرا از لحاظ اقتصادی ارزان تر از این است که در اروپای غربی یا آمریکای شمالی خریداری شود.

فانوس های ترکی

لامپ های ترکی و موزاییک را در سراسر کشور پیدا خواهید کرد.

لیست قیمت تورهای استانبول ترکیه ارزان
لیست قیمت تورهای استانبول ترکیه ارزان

قهوه ترک

چای ترک (Chai) به عنوان نشانه ای از مهمان نوازی در خانواده های ترک استفاده می شود.

حوله ترک (پشمتال)

اگر شما به دنبال حوله های بزرگ و کرکی هستید، استانبول حوله های مناسبی دارد. حوله های ترکی، همچنین به عنوان peshtemal شناخته می شوند. حوله های ترک با ۱۰۰ درصد پنبه ترکی، با فیبر خاص و با کیفیت بالا تهیه می شود. اگر چه آنها بسیار نازک تر از پارچه های حوله توری هستند، پارچه بسیار جذب کننده است و به سرعت خشک می کنند.

صابون

فرش و گلیم

فرش های دست باف از ابریشم لوکس ساخته می شود و ترکیه به خاطر طراحی فرش Holbein شناخته می شود. یک الگوی منحصر به فرد عثمانی است که اغلب در نقاشی های رنسانس ترسیم شده است.

قالیچه ، تولید شده با استفاده از تکنیک صاف کردن بافت در مناطق روستایی ترکیه، از طرح های هندسی ساده تر و به همان اندازه چشم انداز استفاده می کند. قالیچه ها ارزان تر هستند

ادویه جات

ادویه جات ترشی جات از سراسر منطقه و میوه های خشک و آجیل دیگر خوراکی های ترکی از سوغات استانبول می باشند.

لیست قیمت تورهای استانبول ترکیه ارزان
لیست قیمت تورهای استانبول ترکیه ارزان

و در آخر معروف ترین سوغاتی استانبول، باکلاوا خوشمزه استانبول است که طرفداران زیادی دارد.

سخن آخر این که برای داشتن سفر ارزان به ترکیه ابتدا باید اطلاعات کامل درباره ترکیه را جمع آوری کنید و پس از آن با استفاده از لیست قیمت تورهای استانبول ترکیه ارزان بهترین انتخاب خود برای سفر به ترکیه را داشته باشید.

مجموع نظرات
امتیا شما به این مطلب
[امتیاز کل: 1 میانگین امتیاز ها: 5]

مطالب مشابه

تور های ترکیه

تور های ترکیه

آخرین مقالات

آفر تور کوش آداسی

آفر تور کوش آداسی : شهر ساحلی کوش آداسی توانسته در سه دهه گذشته...

لیست تور ارزان کوش آداسی

لیست تور ارزان کوش آداسی : جزیره کوش آداسی معروف به جزیره پرنده در...

تور کوش آداسی ارزان

تور کوش آداسی ارزان : کوش ‌آداسی یا قوش ‌‌آداسی (به ترکی استانبولی: Kuşadası؛ به...

تور لحظه آخری کوش آداسی

تور لحظه آخری کوش آداسی : شهر بندری استان آیدین، یکی از محبوب ‌ترین...

مراکز خرید استانبول

مراکز خرید استانبول : نام استانبول با مد و خرید گره خورده و همیشه...

جاذبه های استانبول

جاذبه های استانبول : استانبول یکی از بزرگترین شهرهای جهان است که هم مرز...

محبوب ترین دسته ها

نظرات

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

مجموع نظرات
امتیا شما به این مطلب
[امتیاز کل: 1 میانگین امتیاز ها: 5]